Zleć nam sprzedaż lub wynajem

Biuro Nieruchomości SALON gorąco zachęca inwestorów do zakupu Apartamentu lub Mieszkania na terenie Świnoujścia lub Międzyzdrojów z przeznaczeniem na wynajem długoterminowy oraz wakacyjny dla turystów . Poprzez nasze doświadczenie jesteśmy w stanie wygenerować dla Państwa maksymalne zyski z najmu mieszkania Jest to bardzo dobra długoterminowo inwestycja środków,przynosząca regularne zyski. Region nasz cieszy się ciągłym zainteresowaniem turystów, co gwarantuje duże obłożenie wynajmowanych lokali. Przekazując nam w zarządzanie swój lokal dokonacie Państwo świetnego wyboru.

 

Zgłoś ofertę

Imię
Nazwisko
Telefon
Telefon kom.
Email
Typ nieruchomości
Typ transakcji
 
Miejscowość
Cena
 
Uwagi:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Salon Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Salon Nieruchomości z siedzibą przy Wybrzeze Władysława IV III budynek przeprawy promowej, 72-600 Świnoujście (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@salonnieruchomosci.net… czytaj więcej

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: